Search Glass
Search Loader
Visa, Mastercard, Amexco, Discover, ELV, Paypal
Please review our Terms and Privacy Protection

Translation by Przemysław Hejmej

Rok 1933. Serce hitlerowskiego Berlina. Wielki, epicki spektakl życia i śmierci widziany oczyma amerykańskiej rodziny dyplomatów. Amerykański ambasador William E. Dodd przyjeżdża do Niemiec z żoną, synem oraz pełną temperamentu córką Marthą. Początkowo Martha jest urzeczona licznymi przyjęciami i towarzyszącą im pompą, oczarowana przez przystojnych młodych mężczyzn, obywateli III Rzeszy, z ich zaraźliwym entuzjazmem dla uczynienia z Niemiec światowej potęgi. W miarę jak prześladowania Żydów przybierają na sile, a główni bohaterowie książki stają się ich naocznymi świadkami, ambasador Dodd zaczyna alarmować amerykański Departament Stanu. Ten jednak pozostaje obojętny... W czasach gęstniejącego mroku, Doddowie przeżyją dni pełne ekscytacji, intryg i romansów—aby ostatecznie z przerażeniem ujrzeć kulminację przemocy i morderstw, demaskujących prawdziwy charakter Hitlera i jego bezwzględnych dążeń.

„Opierając się na listach i pamiętnikach z tamtego okresu, Larson—mistrz prawdziwych historii, które czyta się niczym najlepszą fikcję—stworzył naoczną relację ojca i córki, którzy otwierają oczy dopiero w chwili, gdy terror na dobre zaciska wokół nich swe szpony'. People

Format
EPUB-ebook
Language
polish 
File Size
1.7 MB
retrievable
24 months after purchase
Copy Protection
Adobe DRM
Publisher
Sonia Draga
Edition
Published
Product No.
DG6142124

'W ogrodzie bestii' by Erik Larson is a digital EPUB ebook for direct download to PC, Mac, Notebook, Tablet, iPad, iPhone, Smartphone, eReader - but not for Kindle. A DRM capable reader equipment is required.

Last clicked

Testimonials

Popular searches

W ogrodzie bestii EPUB ebook download Erik Larson EPUB
Only bots will follow this link
Catalog
Support
Loading